Komfortowa lokalizacja przy trasie s7 (warszawa - Gdańsk) transport na i z lotniska w cenie parkowania


Szanowni Klienci,
Z przykrością informujemy, iż w związku z wprowadzeniem z dniem 01.03.2018 r. przez Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin Sp. z o.o., opłat za każdorazowy wjazd na teren lotniska w wysokości 25 złotych, jesteśmy zmuszeni doliczyć opłatę za transfer w wysokości 50 złotych do każdej rezerwacji. Jest to zmiana od nas niezależna i liczymy że w najbliższej przyszłości Operator Portu Lotniczego przywróci poprzednie zasady korzystania z lotniska**.

 • Parking 1 dzień
  25
  4.9 49
 • Parking 2 dni
  30
  4.9 49
 • Parking 3 dni
  35
  4.9 49
 • Parking 4 dni
  40
  4.9 49
 • Parking 5 dni
  45
  4.9 49
 • Parking 6 dni
  50
  4.9 49
 • Parking 7 dni
  50
  4.9 49
 • Parking 8 dni
  55
  4.9 49
 • Parking 9 dni
  60
  4.9 49
 • Parking 10 dni
  65
  4.9 49
 • Parking 11 dni
  70
  4.9 49
 • Parking 12 dni
  75
  4.9 49
 • Parking 13 dni
  80
  4.9 49
 • Parking 14 dni
  85
  4.9 49

*każda kolejna doba +5zł
**do każdej rezerwacji doliczana jest opłata lotniskowa w wysokości 50zł

Rezerwacja online

Data przyjazdu na parking*
Wprowadź datę

Godzina przyjazdu*
Wprowadź godzinę

Ilość samochodów*
Wprowadź liczbę

Telefon*
Zły numer

Ilość osób z transferem na lotnisko*
Zła wartość

Data odjazdu*
Wprowadź datę

Godzina przylotu*
Wprowadź godzinę

Adres Email*
Zły adres e-mail

Imię i nazwisko*
Wprowadź imię i nazwisko

Życzenia specjalne
Wprowadź dane

Parking na lotnisku w Modlinie

parking-na-lotnisku-w-modlinie

Lotnisko w Modlinie jest jednym z miejsc, które słynie z tego, że obsługuje loty z pomocą tanich linii lotniczych. Nie dziwi więc fakt, że cieszy się coraz większą popularnością wśród pasażerów, którzy nie zamierzają przepłacać za droższy transport. Minusem lotniska jest jednak dość niekorzystny dojazd, zarówno koleją, jak i autobusem. Dlatego, aby wyjść naprzeciw podróżującym, nieopodal lotniska działają parkingi o zróżnicowanych cenach.

Jakie parkingi mamy do wyboru?

Opłaty za parking krótkoterminowy będa się wahać w zależności od tego, jak długo zamierzamy na nim pozostać. Do ośmiu godzin obowiązuje nas stawka za każdą rozpoczętą godzinę, zaś powyżej tego progu płacimy kolejno za każdą dobę. Na parkingu możemy również zatrzymać się, jeśli chcemy tylko zostawić pasażera na lotnisku i odjechać. Krótki postój w granicach do dziesięciu minut jest bezpłatny.

Parking długoterminowy położony jest trzy kilometry od terminalu, na terenie należącym do lotniska i będzie świetym wyborem dla tych, którzy zamierzają wyruszyć w dłuższą podróż lub chcą nieco zaoszczędzić. W cenie opłaty za parking zawarty jest także transfer na lotnisko, więc nie musimy się obawiać, że będziemy musieli za niego dopłacać. Na parkingu obowiązuje płatność jedynie w rozliczeniu dobowym, nie istnieje zatem możliwość zapłacenia za kilka godzin postoju.

Na obydwu parkinach opłata zaczyna naliczać się od momentu wjechania na ich teren. Znajdują się tam systemy automatycznego poboru opłat, które umożliwiają dokonanie płatności zarówno za pomoca karty, jak i gotówką. Należność uiszcza się w momencie wyjazdu z parkingu.

Wszystkie niezbędne informacje o parkingach można znaleźć wpisując w wyszukiwarkę frazę "parking lotnisko modlin" lub "parking modlin", najkorzystniejszą zaś ofertę parkingu znajdziecie na naszej stronie głównej Parking Pod Wiatrakiem, gdzie poprzez formularz możecie swobodnie zarezerować miejsce i cieszyć się z nadchodzących wakacji.